Log in Register

Log in

சங்கேமுழங்கு -நெட்ஸ் குழந்தைகள்  தின விழா 2017!!!

Congrats to the Kids

MATH BEE

Math Grade 1:

            1st        –          Joshua Amalraj

            2nd        –          Vedavit Bharadwaj,

Prannav Rameshkumar,

THEERTHAN YOGANANDAM,

KARTHEBAN YOGANANDAM

Math Grade 2:

           1st         -           Navyaa Shakthi

           2nd         -           Haritha Palaniappan,

Nithin Ashok,

Mahima Ganesan

Math Grade 3:

           1st        –          Omkar Naluvala

           2nd        –          Hashvanth Anand,

Kanishkaa Shri

Math Grade 4:

         1st          -          Aashini Kannan

         2nd         -           Soham Gohil,

Amrutha Sree,

Anika Sivasankar

Math Grade 5:

         1st          -           Dharshana Balasundaram,

Deeraj Prasanna

         2nd          –          Vaisalli Navaneethan

Math Grade 6:

         1st           -           Nithin Chandra

         2nd          -           Pranav Santhosh

         3nd         –          Advaith Sathish,

Advikar Ananthkumar

Math Grade 7:

         1st           -           Sivapriya Marimuthu,

Harshini Magesh

         2nd          –          Jeevika Thazhaiselvam

Math Grade 8:

         1st           –          Rithika Prasad

SCIENCE BEE

Science Grade1:

           1st        -           Adhirit Prabhugee

             2nd       -           Srivatsan Marimuthu

             3rd       -           Janani Arunachalam,

Vedavit Bharadwaj,

THEERTHAN YOGANANDAM

Science Grade2:

         1st          -           Rishi Balaji,

kavin kannan

           2nd         -           KAUSHIK SATHEESH,

Mahima Ganesan

        

Science Grade3:

     1st              -           Omkar Naluvala

       2nd                         -           Shamini Biju

       3rd             -           Lathika Thilak Kannan, Shreyas Hanchinamani

Science Grade4:

     1st              -           Neya Rajasingh

     2nd              -           Soham Gohil

     3rd              -           Pooja Ezhilmaran

Science Grade5:

       1st             -           Prathik Arul,

Dharshana Balasundaram

       2nd            -           Aadhira

Science Grade6:

       1st             -           Advaith Sathish,

Nithin Chandra

       2nd                         -           Pranav Santhosh,

Joshika Prabhugee,

Shreya Stanley

      

Science Grade7:

   1st                -           Harshini Magesh

   2nd                -           Aadhithyavarman M.S

   3rd                –          Jeevika Thazhaiselvam

Science Grade8:

           1st                    -           Aishwarya Narayanan

          2nd                    -           Rithika Prasad

  

           

Thanks to our sponsors